TJ Sokol Karviná – basketbal

SPS – sportovní středisko mládeže

přeskočit na navigaci

Sportovní pyramida Sokola Karviná

Sportovní pyramida Sokola Karviná je kroužek pro děti od 1. do 4. třídy, ve kterém budou rozvíjet své pohybové nadání zejména v atletice a gymnastice tak, aby získaly potřebné základy pro snazší adaptaci při případné volbě užšího sportovního zaměření v pozdějším věku.

Leták v PDF ke stažení

Základní údaje

Trenér
Tomáš Hamrus (aktivní hráč basketbalu v TJ Sokol Karviná)
Kdy a kde
každé úterý od 13:45 do 15:00 na ZŠ U Studny
každé úterý od 15:15 do 16:30 na ZŠ Majakovského
Odkdy
1. trénink se uskuteční 2. října 2018
1. pololetí školního roku zdarma
tomas.hamrus@sokolkarvina.cz

Účast na prvním tréninku 2. října není podmíněna žádným předběžným přihlášením. V případě, že Vaše dítě navštěvuje družinu na příslušné ZŠ, je pouze zapotřebí vyřídit souhlas rodičů s předáním dětí do kroužku – vyplnění příslušného dokumentu v družině nebo dovézt dítě na 1. trénink osobně. V případě ZŠ U Studny budou děti pravidelně po skončení kroužku odvedeny trenérem zpět do družiny, v případě ZŠ Majakovského si musí rodiče vyzvednout své děti po skončení kroužku v tělocvičně (16:30). Kroužek Sportovní pyramida Sokola Karviná je však přístupný dětem daného věku bez omezení příslušnosti k výše zmíněným ZŠ a družinám – tj. účastnit se mohou všichni odkudkoli :)

Pro účast na kroužku je nutné pouze sportovní oblečení a vhodná sportovní obuv do tělocvičny (pití dle vlastních potřeb). Veškeré další vybavení je v režii Sokola Karviná a ZŠ.

Své případné dotazy neváhejte směřovat na emailovou adresu tomas.hamrus@sokolkarvina.cz.

zpět na začátek stránky

Moravskoslezský kraj

Statutární město Karviná

Lázně Darkov

SSKA - Stavební společnost Karviná

DL obaly s.r.o.

Manap Karviná

Comfor stores a.s.

Bidvest a.s.

Varroc holding a.s.

Karimpex–Strojírny s.r.o.

ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s.

MASPO Elektro s.r.o.

Instartech s.r.o.