TJ Sokol Karviná – basketbal

SPS – sportovní středisko mládeže


přeskočit na navigaci

2. liga mužů, skupina C

Tabulka soutěže

poř. tým zápasy vítězství porážky skóre body
1. VSK VŠB Ostrava 15 11 4 1277 : 1065 26
2. KK Valašské Meziříčí 14 11 3 1257 : 987 25
3. TJ Sokol Karviná 15 10 5 1315 : 1188 25
4. TJ Šumperk 14 9 5 1147 : 1108 23
5. BK Vlci Žďár 15 8 7 1114 : 1112 23
6. SK Renocar Podolí 15 8 7 1112 : 1130 23
7. TJ Slovan Černá Pole Brno 15 7 8 1190 : 1122 22
8. SA IMA Brno 14 7 7 1125 : 1135 21
9. TJ Jiskra Kyjov 14 6 8 1033 : 1131 20
10. TJ Slavia Kroměříž 13 6 7 909 : 1021 19
11. SK Žabovřesky 15 3 12 1131 : 1297 18
12. SK UP Olomouc 15 1 14 1048 : 1362 16

Zápasy

→ Celý rozpis této soutěže na stránkách ČBF

TJ Šumperk : TJ Sokol Karviná
5.10.2019
78:79
(13:15, 37:35, 62:54)
SK UP Olomouc : TJ Sokol Karviná
6.10.2019
90:103
(26:22, 49:48, 71:77)
BK Vlci Žďár : TJ Sokol Karviná
19.10.2019
81:73
(15:16, 38:34, 56:55)
SK Žabovřesky : TJ Sokol Karviná
20.10.2019
94:73
(20:17, 46:38, 63:54)
TJ Sokol Karviná : TJ Slovan Černá Pole Brno
2.11.2019
94:91
(33:23, 59:49, 73:69)
TJ Sokol Karviná : SA IMA Brno
3.11.2019
91:66
(15:14, 40:22, 65:33)
SK Renocar Podolí : TJ Sokol Karviná
16.11.2019
72:80
(18:27, 33:47, 52:58)
TJ Jiskra Kyjov : TJ Sokol Karviná
17.11.2019
82:79
(29:23, 42:37, 56:60)
TJ Sokol Karviná : TJ Slavia Kroměříž
30.11.2019
103:75
(16:15, 50:29, 83:51)
TJ Sokol Karviná : KK Valašské Meziříčí
1.12.2019
90:86
(20:14, 39:40, 58:62)
VSK VŠB Ostrava : TJ Sokol Karviná
14.12.2019
65:67
(18:16, 29:31, 38:53)
TJ Sokol Karviná : VSK VŠB Ostrava
15.12.2019
91:92
(25:17, 50:36, 69:59, 84:84)
TJ Sokol Karviná : SK UP Olomouc
4.1.2020
105:68
(32:18, 55:38, 88:53)
TJ Sokol Karviná : TJ Šumperk
5.1.2020
85:90
(20:22, 46:49, 52:64)
TJ Sokol Karviná : SK Žabovřesky
18.1.2020
102:58
(26:15, 53:27, 78:42)

zpět na začátek stránky

Moravskoslezský kraj

Sponzoři

Statutární město Karviná

Lázně Darkov

SSKA - Stavební společnost Karviná

DL obaly s.r.o.

Manap Karviná

Comfor stores a.s.

Bidvest a.s.

Varroc holding a.s.

Karimpex–Strojírny s.r.o.

ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s.

MASPO Elektro s.r.o.

Instartech s.r.o.

Plynoservis Jiří Mosler

Gyros s.r.o.

Mgr. Roman Hamrus

Mgr. Petr Šupol

Mgr. Aleš Homan

Mgr. Jiří Šajna


nahoru | stroj času

Web vytvořil a spravuje Michal Wiglasz [2006–2020]