TJ Sokol Karviná – basketbal

SPS – sportovní středisko mládeže


přeskočit na navigaci

Oblastní přebor U19+U17 Severní Morava

Tabulka soutěže

poř. tým zápasy vítězství porážky skóre body
1. TJ Šumperk U19 32 30 2 2227 : 1404 62
2. BK Krnov U19 32 29 3 2019 : 1114 61
3. BK NH Ostrava U17 32 21 11 2193 : 1610 53
4. TJ Gymnázium Hladnov U17 32 20 12 1859 : 1594 52
5. BK TJ Spartak DDM Uh. Brod U17 32 16 16 1612 : 1628 48
6. BK Lipník n/B U17 32 15 17 1614 : 1740 47
6. TJ TŽ Třinec U19 18 9 9 811 : 784 27
7. TJ Sokol Karviná U17 32 7 25 1496 : 2151 39
8. BK Krnov U17 32 6 26 1249 : 1976 38
9. Snakes Ostrava U17 32 0 32 1107 : 2159 32

Zápasy

→ Celý rozpis této soutěže na stránkách ČBF

TJ Sokol Karviná U17 : Snakes Ostrava U17
26.9.2015
76:45
(19:9, 38:22, 55:32)
TJ Sokol Karviná U17 : Snakes Ostrava U17
26.9.2015
81:29
(23:10, 48:16, 62:23)
TJ Gymnázium Hladnov U17 : TJ Sokol Karviná U17
10.10.2015
67:43
(12:8, 30:17, 46:33)
TJ Gymnázium Hladnov U17 : TJ Sokol Karviná U17
10.10.2015
66:53
(20:11, 38:22, 51:36)
BK TJ Spartak DDM Uh. Brod U17 : TJ Sokol Karviná U17
24.10.2015
74:39
(15:15, 29:29, 50:33)
BK TJ Spartak DDM Uh. Brod U17 : TJ Sokol Karviná U17
24.10.2015
75:53
(21:14, 38:28, 53:39)
TJ Sokol Karviná U17 : TJ Šumperk U19
7.11.2015
42:82
(15:20, 17:47, 30:64)
TJ Sokol Karviná U17 : TJ Šumperk U19
7.11.2015
49:91
(8:17, 22:41, 35:61)
BK Lipník n/B U17 : TJ Sokol Karviná U17
21.11.2015
67:31
(13:8, 30:18, 48:26)
BK Lipník n/B U17 : TJ Sokol Karviná U17
21.11.2015
75:65
(15:16, 31:34, 57:45)
TJ Sokol Karviná U17 : BK NH Ostrava U17
5.12.2015
44:69
(15:12, 23:38, 34:54)
TJ Sokol Karviná U17 : BK NH Ostrava U17
5.12.2015
53:92
(16:27, 37:47, 44:70)
BK Krnov U17 : TJ Sokol Karviná U17
16.1.2016
41:35
(10:4, 20:18, 33:24)
BK Krnov U17 : TJ Sokol Karviná U17
16.1.2016
54:48
(17:4, 35:19, 43:31)
BK Krnov U19 : TJ Sokol Karviná U17
31.1.2016
59:35
(11:15, 30:18, 43:22)
BK Krnov U19 : TJ Sokol Karviná U17
31.1.2016
88:46
(12:18, 38:28, 63:43)
Snakes Ostrava U17 : TJ Sokol Karviná U17
14.2.2016
40:51
(15:13, 25:29, 35:39)
Snakes Ostrava U17 : TJ Sokol Karviná U17
14.2.2016
30:63
(4:19, 17:39, 24:48)
TJ Sokol Karviná U17 : TJ Gymnázium Hladnov U17
27.2.2016
39:64
(4:19, 17:29, 23:43)
TJ Sokol Karviná U17 : TJ Gymnázium Hladnov U17
27.2.2016
59:84
(21:13, 31:31, 48:51)
TJ Sokol Karviná U17 : BK TJ Spartak DDM Uh. Brod U17
13.3.2016
35:54
(11:22, 17:35, 28:41)
TJ Sokol Karviná U17 : BK TJ Spartak DDM Uh. Brod U17
13.3.2016
66:84
(16:16, 31:32, 49:56)
TJ Šumperk U19 : TJ Sokol Karviná U17
2.4.2016
74:46
(21:14, 43:29, 60:41)
TJ Šumperk U19 : TJ Sokol Karviná U17
2.4.2016
86:38
(21:5, 49:16, 68:24)
TJ Sokol Karviná U17 : BK Lipník n/B U17
17.4.2016
48:45
(18:12, 32:25, 40:36)
TJ Sokol Karviná U17 : BK Lipník n/B U17
17.4.2016
33:58
(9:16, 20:21, 28:39)
TJ Sokol Karviná U17 : BK Krnov U19
26.4.2016
38:56
(0:12, 8:23, 18:38)
TJ Sokol Karviná U17 : BK Krnov U19
26.4.2016
40:88
(16:16, 26:40, 34:66)
BK NH Ostrava U17 : TJ Sokol Karviná U17
30.4.2016
116:8
(31:2, 64:4, 96:6)
BK NH Ostrava U17 : TJ Sokol Karviná U17
30.4.2016
104:21
(26:3, 52:5, 80:9)
TJ Sokol Karviná U17 : BK Krnov U17
10.5.2016
56:41
(13:14, 26:20, 42:32)
TJ Sokol Karviná U17 : BK Krnov U17
10.5.2016
62:53
(17:17, 39:21, 45:38)


nahoru | stroj času

Web vytvořil a spravuje Michal Wiglasz [2006–2019]